Baoji Xinlian titanyum Sanayi A.ş. sektöründe Çince "Titanyum Vadisi" olarak kurulan Ulusal yüksek teknoloji ve yeni malzeme temel almaktadır — Baoji city. Firmamız teknolojik ve yenilikçi kurumsal uzmanlaşmış araştırma, üretim ve işleme çeşitli titanyum veya nadir metal ürünler var.

Bizim iş kapsamı kapsar: Ti vidalar, Ti civatalar, Ti standart bağlantı elemanları, Ti çubuklar, Ti tel, Ti hedef, Ti flanş, çeşitli işlenmiş Ti bileşenleri, Ti plaka, Ti tüp, dirsek ve Ti cihazlar. Ürünlerimiz yaygın olan Petrokimya, elektroliz ve galvanizleme alanlarında kullanılan, gemi mekanizması, deniz su tuzdan arındırma, spor aletleri ve Ti el sanatları.

Firmamız CNC Tornalar, Testere makinesi, planya makinesi, yumruk, sahibi makine delme, frezeleme makine, CNC tezgahlar ve diğer mekanik işleme aletleri. Yıllık birikimi ve geliştirme, firmamız her zaman kalite en önemli yöntem ile teknoloji ve aygıtların zaman uyumlu güncelleştirme vurgu koyarak yürütüyor. Biz sıkı doğrultusunda Ulusal standart, uluslararası standart ve endüstri standardı teknolojisi ile ilgili olarak, aynı zamanda eğitim ve mükemmel teknisyenleri emici dikkat. Bizim yerli ve yabancı müşteri memnuniyeti için firmamız giderek yeni aletleri ekliyor. Şu anda, bizim işleme süreçleri daha kapsamlı, üretim kapasitesi çeşitli işleme talebi karşılamak için.

Şu anda, bizim şirket aktif ISO9001: 2000 kalite yönetim sistemi giriyor. Biz ayarlamak tüm düzenlemeleri içeren hammadde satın alma, üretim süreci, muayene, teslimat ve ISO standart temelinde satış sonrası. Böylece yanı sıra ürün kalitesini artırmak için daha fazla ve daha fazla müşteri tarafından kabul edilebilir.

Baoji Xinlian titanyum Sanayi A.ş yapacak "dürüst ve güvenilir, kendini geliştirme, kalite en önemlisi, çaba için en iyi" bizim yönetim felsefesi çaba birlikte karşılıklı parlak geleceğimiz için geliştirmek, kazan-kazan durumu içinde dünya çapındaki müşterilerle işbirliği!