Baoji Xinlian Titanyum Sanayi A.Ş. Çin "Titanyum vadisinde" -Baoji kentinde kurulan Ulusal Yüksek teknoloji ve yeni malzeme sanayi üssü bulunmaktadır. Firmamız çeşitli Titanyum veya nadir metal ürünlerin araştırılması, üretimi ve işlenmesi konusunda uzmanlaşmış teknolojik ve yenilikçi bir kuruluştur.

Bizim iş kapsamı kapakları: Ti vidalar, Ti cıvatalar, Ti standart bağlantı elemanları, Ti çubuklar, Ti tel, Ti hedef, Ti flanş, çeşitli işlenmiş Ti bileşenleri, Ti plaka, Ti tüp, dirsek ve Ti cihazlar. Ürünlerimiz petrokimya, elektroliz ve galvaniz, gemi mekanizması, deniz suyu arıtma, spor aletleri ve Ti el sanatları alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Firmamız CNC torna tezgahı, testere makinası, planya makinası, zımba, delme makinesi, freze makinesi, CNC takım tezgahları ve diğer mekanik işleme ekipmanlarına sahiptir. Yıllar süren birikim ve gelişim sayesinde firmamız her zaman teknolojinin ve cihazların senkronize güncellemesine önem veren en önemli yöntemle çalışmaktadır. Teknoloji konusunda ulusal standart, uluslararası standart ve endüstri standardıyla sıkı bir uyum içerisindeyiz, aynı zamanda mükemmel teknisyenlerin eğitimi ve emiciliğine de dikkat ediyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizi memnun edebilmek için firmamız yeni ekipman ekliyor. Şu anda, işleme süreçlerimiz daha kapsamlı, üretim kapasitesi çeşitli işleme taleplerini karşılayabilir.

Şu anda şirketimiz ISO9001: 2000 Kalite yönetim sistemine aktif olarak girmektedir. Hammadde satın alma, üretim süreci, denetim, teslimat ve satış sonrası tüm düzenlemeleri ISO standardı temelinde oluşturuyoruz. Böylece ürün kalitesini sağlamak ve daha fazla müşteri tarafından kabul edilmesini sağlamak.

Baoji Xinlian Titanyum Industry Co, Ltd yönetim felsefesi, kazanmak-win durumunda dünya çapında müşterileri ile işbirliği için çaba sarf için birlikte "Dürüst ve güvenilir, kendini geliştirme, kalite önde gelen, en iyiler için çalışıyoruz" tutacak Karşılıklı parlak geleceğimiz!